Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoká škola cestovního ruchu a teritoriálních studií v Praze, spol. s r.o.Praha-Holešovice

Jedině u nás si zajistíte skvělé služby ve velmi příjemném prostředí. V rámci našeho vzdělávání nabízíme serioznost. Pro naši vzdělávací instituci je samozřejmostí ochotný a vysoce kvalifikovaný personál s dostatkem zkušeností, který zajistí nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Naši pracovníci Vám rádi předají své pestré znalosti. Rádi Vám nabízíme pomoc našich vyškolených zaměstnanců. Rádi Vám poskytneme odborné poradenství. Neváhejte se přihlásit na naši vysokou školu.

Kontaktní údaje:

Ortenovo nám. 1275/34
17000 Praha-Holešovice

 
Telefon: +420266312307
E-mail: secretariat@vscrts.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Bankovní institut vysoká škola, a.s.

Naše vzdělávací instituce má zázemí v příjemném prostředí. Poradenství je u nás kvalitní. Využijte nabídky našeho ubytování. Materiály ke studiu najdete i v místní knihovně. Jsme specialisté na magisterské obory. Poskytujeme možnost bakalářského studia. Stavebnictví je jedním z našich obrů. Poskytujeme vzdělání v oblasti podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Digitální laboratoř

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. U nás se k vám naši zaměstnanci budou chovat ochotně. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství pro obor vzdělávání. U nás se můžete spolehnout na seriozní úroveň vzdělání. Máme pro vás pouze vyškolené zaměstnance. Pomůžeme vám stát se fotografem na úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Nadační fond pro biomechaniku člověka

Zavítejte k nám a prohlédněte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Ochota je důležitá. Setkat se u nás můžete jen s vyškolenými zaměstnanci. U nás vás obslouží maximálně znalý personál v oboru vzdělávání. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mezinárodní baptistický teologický seminář Evropské baptistické federace, o.p.s.

Příjemné prostředí je naším krédem. U nás pracují jen kvalitně vyškolení zaměstnanci. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Každému z vás poskytujeme maximálně seriózní přístup. Vedeme semináře na různá témata.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku