Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

GRANDTAXI, s.r.o.Praha

Naše společnost se specializuje na poskytování služeb autodopravy. Naše motto zní - spolehlivě, seriózně a bezpečně. U nás zaměstnáváme pouze opravdové znalce svého oboru. Naše společnost klade důraz na rychlost vyřízení zakázek. Veškeré nabízené služby jsou maximálně kvalitní. Náš taxi Vás odveze kamkoliv budete potřebovat.

Kontaktní údaje:

Medkova 497/45
14900 Praha

 
E-mail: info@grandtaxi.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Michael Becker - Auto Becker

Jsme specialisty v oblasti autodopravy. Neváhejte vyzkoušet naše kvalitní přepravní služby. Náše silniční autodoprava vám zajistí bezroblémovou přepravu jakéhokoliv nákladu. V oblasti dopravy a přepravy jsme maximálně seriózní. Rychlost považujeme za klíčovou. Naše taxi služba používá spolehlivé vozy. Nabízíme své kurýrní služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Speed Cars

Nabízíme služby v oblasti autodopravy. Díky naší rychlosti se své zásilky brzy dočkáte. Naše společnost je zárukou kvality nabízených služeb z oblasti dopravy a přepravy. Zabezpečujeme pozemní přepravu a dopravu, především silniční. Z naší strany můžete očekávat profesionalitu a serióznost. Na požádání Vám zajistíme služby taxi dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Cauboy

Jsme seriózní autodopravci s mnohaletou praxí. S rychlostí naší přepravy budete velmi spokojení. Ochota u nás zaručena. Poskytujeme komplexní služby v dopravě včetně přepravy osob. Bezpečné a spolehlivé taxi služby pro každého jedině od naší společnosti. Nabízíme vám spolehlivou kurýrní službu

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Slávka Harazimová - Drink S.O.S

V oblasti autodopravy nabízíme široké spektrum kvalitních služeb. Klademe důraz na vysokou kvalitu a rychlost našich přepravních služeb. Naše společnost poskytuje dopravu ve vysoké kvalitě. Vsaďte na jistotu serióznosti poskytovaných dopravních služeb naší společností. Neváhejte využít naše služby taxi dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku