Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

GRANDTAXI, s.r.o.Praha

Naše společnost se specializuje na poskytování služeb autodopravy. Naše motto zní - spolehlivě, seriózně a bezpečně. U nás zaměstnáváme pouze opravdové znalce svého oboru. Naše společnost klade důraz na rychlost vyřízení zakázek. Veškeré nabízené služby jsou maximálně kvalitní. Náš taxi Vás odveze kamkoliv budete potřebovat.

Kontaktní údaje:

Medkova 497/45
14900 Praha

 
E-mail: info@grandtaxi.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

yourcars odvoz vozu

Vyzkoušejte naše zavedené služby v oblasti autodopravy za výhodnou cenu. Jsme ceněni zvláště pro důkladnou průpravu všech řidičů, kteří mají potřebné znalosti a zkušenosti. Naše silniční kamionová doprava řeší přepravu zásilek v čase vč. vyřízení celních formalit. Naše společnost je zárukou kvality služeb a současně i rychlosti dodání. Naše společnost se specializuje na taxi služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MiKoCar, s.r.o.

Naše společnost, která provozuje autodopravu, se prioritně snaží vyhovět zákazníkům, jejich přáním a požadavkům. Nesmírně si zakládáme na ochotě a slušném vystupování našich řidičů. S naší rychlostí budete spokojeni. Díky naší silniční přepravní společnosti se dostanete kamkoli. Serióznost a flexibilita práce našich zaměstnanců je zaručena. Nabízíme solidní a spolehlivou taxi službu. Využijte naše taxi, které vás komfortně převeze kamkoliv..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Speed Cars

Nabízíme služby v oblasti autodopravy. Díky naší rychlosti se své zásilky brzy dočkáte. Naše společnost je zárukou kvality nabízených služeb z oblasti dopravy a přepravy. Zabezpečujeme pozemní přepravu a dopravu, především silniční. Z naší strany můžete očekávat profesionalitu a serióznost. Na požádání Vám zajistíme služby taxi dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Cauboy

Jsme seriózní autodopravci s mnohaletou praxí. S rychlostí naší přepravy budete velmi spokojení. Ochota u nás zaručena. Poskytujeme komplexní služby v dopravě včetně přepravy osob. Bezpečné a spolehlivé taxi služby pro každého jedině od naší společnosti. Nabízíme vám spolehlivou kurýrní službu

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku