Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Český svaz chovatelů základní organizace Žatec I.Žatec

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Jednáme s každým serózně. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Přinášíme příležitost k setkávání. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení.

Kontaktní údaje:

Volyňských Čechů 2444
43801 Žatec

 
Telefon: +420732429789
E-mail: chovatelezatec@email.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

ZO 054 Rakovník

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Svaz chovatelů shetlandských pony

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Poradenství Vám také rádi poskytneme. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Přijďte na některá naše setkávání. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZO 048 Kryry

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Ochotu poradit od nás můžete čekat. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Nabízíme možnost setkávání. Za kvalitní poradenské služby ručíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Cech profesionálních včelařů ČSV

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku