Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Včelí farma MedkalištěČeské Budějovice 5

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí.

Kontaktní údaje:

Kaliště 2320
37006 České Budějovice 5

 
Telefon: +420777723255, +420777723254
E-mail: info@medkaliste.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Český svaz včelařů, o.s., okresní organizace České Budějovice

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Nabízíme vám různé poradenské služby. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sdružení jihočeských chovatelů hospodářských zvířat

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZO 08 Netolice

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Seriózní jednání je pro nás zásadou. Nabízíme možnost setkávání. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZO 012 Žár

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Ze strany našeho spolku se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku