Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Luboš LuňákVeliny

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Setkáte se u nás s ochotným přístupem. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů.

Kontaktní údaje:

145
53401 Veliny

 
Telefon: +420605580621
E-mail: lunak.lubos@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Český svaz chovatelů, okresní organizace Rychnov nad Kněžnou

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Český svaz chovatelů Základní organizace Rychnov nad Kněžnou

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Hradec Králové

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů Oblastní sdružení Pardubice

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Ochotně spolupracujeme. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku