Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Český svaz chovatelů Okresní organizace BerounMalá Víska

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Věci řešíme ochotně. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů.

Kontaktní údaje:

39
26762 Malá Víska

 
Telefon: +420723866661

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů - OS Středočeské

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Důležité pro nás je seriozní jednání. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Jsme odborníci i v poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZO 043 Beroun

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Iniciujeme společná setkávání. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Nabízíme ochotu při jednání s vámi. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Občanské sdružení Zvířecí pohoda

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Je pro nás důležitá serioznost. Přistupujeme k vám ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZO 079 Cheznovice

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Věřte naší serioznosti. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Je pro vás připraveno i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku