Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

TJ-Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, o.s.Sobotín

Vítejte v našem sdružení lidí. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí.

Kontaktní údaje:

210
78816 Sobotín

 
Telefon: +420603348011
E-mail: jarmila.merkova@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Český svaz chovatelů Základní organizace Bělá pod Pradědem

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Náš spolek se vyznačuje ochotou. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů. Naše poradenské služby jsou na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZO 0304 Hrabišín

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Nabízíme také poradenské služby. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota. Náš přístup je seriozní. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Český svaz chovatelů Základní organizace Bludov

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. Náš spolek se vyznačuje ochotou. Naše instituce nabízí také poradenství. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZO 0236 Šumvald

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku