Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Boxerklub ČR - Územní pobočka PlzeňPlzeň, Severní Předměstí

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností.

Kontaktní údaje:

Sokolovská 799/14
32300 Plzeň, Severní Předměstí

 
Telefon: +420602681861, +420773557118
E-mail: daniel.fojtik@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

ZO 078 Ejpovice

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů, Oblastní sdružení Domažlice

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Nabízíme také poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZO 082 Líně

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Prvořadá je pro nás serioznost. Jedině my vám dobře poradíme. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mops klub České republiky

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Slibujeme Vám seriózní jednání. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku