Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ochranné systémy, s.r.o.Havířov

U nás si můžete nechat vyrobit požadované vybavení pro firmu. Při srovnávání cen našich výrobků s konkurencí zjistíte, že u nás nakoupíte výhodněji. Naše firma se vždy ochotně a se zájmem pokusí vyhovět vašim požadavkům. Seriozně vám poradíme ve výběru produktů. Zajišťujeme komplexní služby a také poradenství. Znalost vlastností používaných materiálů a jejich chování v hotových výrobcích vede pracovníky naší firmy k dokonalosti provedení finálních produktů. U nás je vysoce kvalitní servis samozřejmostí.

Kontaktní údaje:

Junácká 1241/1
73601 Havířov

 
Telefon: +420596410427
E-mail: safetysystems@safetysystems.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Klíče - zámky - trezory Urbanec a spol., s.r.o.

Postaráme se o kvalitní vybavení pro firmu. Znalost vlastností používaných materiálů a jejich chování v hotových výrobcích vede pracovníky naší firmy k dokonalosti provedení finálních produktů. V oblasti poradenství jsme jedni z nejlepších. Velmi rychle jsme si zvykli na poctivý přístup k práci a seriózní jednání se zákazníkem. Pořiďte si naše kvalitní výrobky za výhodné ceny. Umožňujeme našim zákazníkům nákup na výhodné splátky. Využijte náš kvalitní servis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Leňo stabil Czech, s.r.o.

Zařiďte si firmu námi vyrobeným vybavením. Plně využíváme znalosti a dovednosti. Zásady naší firmy – ochota, zodpovědnost a spolehlivost. Odborné poradenství patří k naší stálé nabídce. S prodejem našeho zboží je spojen i servis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

RD construction, s.r.o.

Naše firma se orientuje na výrobu spolehlivého technického vybavení. Poskytujeme konzultace a poradenství. Jsme ochotní vám vyrobit vybavení na míru. Našim cílem je serióznost, vysoká profesionalita poskytovaných služeb v přijatelných cenových relacích a spokojenost zákazníka. Nové znalosti a dovednosti našeho oboru aplikujeme do výroby kvalitně a efektivně. Výroba a dokumentace podle splněných norem znamená pro naši firmu právní jistotu. Hrdostí každého našeho pracovníka je podílet se na výrobě kvalitních produktů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Triton Team, s.r.o.

Poskytujeme kompletní vybavení pro firmy. Pokud hledáte kvalitu a nízké ceny, jste na správné adrese. Při konkrétních jednáních se zákazníky stavíme na profesionalitě a serióznosti. Splněním norem našich výrobků přispíváme k ochraně zákazníka. Znalost vlastností používaných materiálů a jejich chování v hotových výrobcích vede pracovníky naší firmy k dokonalosti provedení finálních produktů. U nás můžete nakupovat kvalitní vybavení na splátky podle vašich možností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku