Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domov na zámku BystréBystré

Každý může naši organizaci požádat o ochranu sociálních a pracovních práv. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Vyzkoušejte naše sociální služby.

Kontaktní údaje:

Zámecká 1
56992 Bystré

 
Telefon: +420461741212, +420736752619
E-mail: dnzbystre@dnzbystre.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

OSSZ Svitavy

Nabízíme ochranu sociálních a pracovních práv všem potřebným. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Pokud u nás o něco žádáte, pomůžeme vám s vyřízením žádosti. Poskytujeme poradenství v sociální oblasti. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Úřad práce Blansko - volná pracovní místa

Naše organizace chrání sociální a pracovní práva. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí. Nabízíme poradenství v oblasti státní sociální podpory. Poskytneme vám sociální služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Úřad práce České republiky

Obraťte se na nás, pokud hledáte ochranu pro svá sociální a pracovní práva. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí, kterou vůči nám budete mít. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Vysvětlíme vám postup při vyřízení dávek státní sociální podpory. Naše organizace vám poskytne pomoc v hmotné nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Úřad práce České republiky

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad. Naše sociální organizace je velice ochotná. V naší organizaci se vynasnažíme pomoct vám s vyřizováním záležitostí. Naše organizace funguje během úředních hodin. Vysvětlíme vám postup při vyřízení dávek státní sociální podpory. Naše organizace pomáhá lidem v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku