Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Radomír OtýpkaOstrava

Specializujeme se na stavební činnost. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb. Naše firma nabízí provedení oprav. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Pro své klienty nabízí naše firma službu rekonstrukce.

Kontaktní údaje:

Dr. Maye 468/3
70900 Ostrava

 
E-mail: otypka@platformaostrava.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ing.arch. Marie Doležalová - PRIMO

Naše společnost je jedničkou v oblasti provádění staveb. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví. V nabídce naší firmy figuruje služba rekonstrukce. Jednou z činností naší firmy je provádění oprav. Naše stavební firma nabízí výstavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Franěk, stavební činnost

Naším zaměřením je stavební činnost. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Naše stavební firma nabízí pro své klienty široké spektrum služeb z oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Štěpán Šňupárek, architekt

Naše společnost je jedničkou v oblasti provádění staveb. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci. V nabídce naší firmy figuruje velké množství stavebních služeb. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. Stavební dozor je naše dlouholetá specializace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. arch. Vladimíra Remeníková R-Projekt

Jsme firma, která se zabývá stavební činností. Naše stavební firma nabízí pro své klienty široké spektrum služeb z oblasti stavebnictví. Naše firma poskytuje v oblasti stavebnictví službu výstavby. Naše stavební firma je expertem v oblasti oprav. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku