Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Aerobik Kunratice- zahraniční pobytyPraha

Naše firma nabízí vyžití při různých sportech. Nabízíme spolupráci při pořádání soutěží. Poradíme vám, kam na výlet. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Zajistíme vám také širokou škálu služeb při organizaci sportovních soustředění.

Kontaktní údaje:

Fišerova 3324/6
14300 Praha

 

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Bugi FIT - Simona Hanáková

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti sportu. Nabízíme spolupráci při pořádání soutěží. Naše fitness poskytuje profesionální služby za příznivé ceny. Naše masáže pomohli již mnoha zákazníkům. Nabízíme tipy na pohádkové výlety. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Monika Hálová- Aerobik centra

Naše společnost je jedničkou v oblasti sportu. Našim klientům nabízíme opravy vybavení pro horské výstupy. Nabízíme oblíbené sportovní výlety. Vřele doporučujeme využít služeb naší posilovny. Přijďte si zpevnit svalstvo do našeho fitness.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jaroslav Vobr - Aerobik centrum

Na naši firmu se můžete obrátit ohledně sportu. Zájmem naší činnosti jsou různé společenské a sportovní soutěže. Využijte profesionálních služeb našeho fitness centra. Nabízíme oblíbené sportovní výlety. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy. Zajistíme vám kompletní agendu spojenou s pořádáním závodů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Věra Lasovská- cvičení

Jsme firma, která se zaměřuje na sport. Provozujeme maloobchod zaměřený na sortiment sportovního zboží. Jsme odborníky v oblasti velkoobchodního prodeje sportovních výrobků. Můžete jednoduše využít naši nabídku sportovních služeb. Náš prodej využilo již mnoho spokojených zákazníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku