Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Věra Lasovská- cvičeníPraha

Jsme firma, která se zaměřuje na sport. Provozujeme maloobchod zaměřený na sortiment sportovního zboží. Jsme odborníky v oblasti velkoobchodního prodeje sportovních výrobků. Můžete jednoduše využít naši nabídku sportovních služeb. Náš prodej využilo již mnoho spokojených zákazníků.

Kontaktní údaje:

Gorazdova 357/1
12000 Praha

 
Telefon: +420224923311
E-mail: veralas@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Miroslava Hadrbolcová - Aerobik centrum

Věnujeme se sportovnímu příslušenství. Jsme odborníky v oblasti prodeje sportovního zboží. Zajišťujeme různé sportovní služby. Provozujeme sportovní maloobchod. Využijte našich fitness služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

FIT FOR YOU

Zaměřujeme se na sport a sortiment sportovního vybavení. Poskytujeme služby a poradenství při pořádání soutěží. Vyzkoušejte některou z našich tréninkových lekcí. Nabízíme vám naplánování vašeho výletu. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy. Zajistíme vám služby spojené s zajištěním organizace závodů. Našim klientům rádi zajistíme kompletní služby na sportovních soustředěních..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ivana Šubrtová - Aerobik centrum

Prodáváme příslušenství a pomůcky na různé sporty. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Poradíme vám, kam na výlet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bugi FIT - Simona Hanáková

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti sportu. Nabízíme spolupráci při pořádání soutěží. Naše fitness poskytuje profesionální služby za příznivé ceny. Naše masáže pomohli již mnoha zákazníkům. Nabízíme tipy na pohádkové výlety. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku