Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Věra MacoškováOpava

Využijte širokou nabídku sportovních služeb od naší firmy. Při prodeji sportovního zboží vám ochotně poradíme. Nabízíme výlety nejrůznějšího zaměření. Organizujeme veřejné závody a soutěže. Naše fitness si určitě oblíbíte. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Přijďte si k nám zacvičit do posilovny. Orientujeme se zejména na poradenství ve sportovním prostředí. Naše tréninky vám pomohou vytvarovat postavu.

Kontaktní údaje:

Na rybníčku 521/56
74601 Opava

 
Telefon: +420553711333
E-mail: vera@fitklubperfekt.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Helena Čajčíková, sportovní centrum

Věnujeme se sportovnímu příslušenství. Náš velkoobchod dělá vše pro spokojenost zákazníků. Zaručíme vám kvalitní služby v oblasti sportu. Poskytujeme kvalitní služby v oboru sportovního maloobchodního prodeje. Naše solárium je mezi klienty velmi oblíbené. Přijďte si zpevnit svalstvo do našeho fitness..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Leona Kopecká

Naše firma nabízí vyžití při různých sportech. Našim klientům nabízíme opravy vybavení pro horské výstupy. Nabízíme organizaci nejrůznějších výletů. Našim zákazníkům nabízíme možnost sestavení účinného tréninku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lenka Gřiváčová - Medfit

Naše firma poskytuje různé sportovní služby. Využijte naše kvalitní služby v oblasti sportu. Nejen sportovci využívají našeho prodeje sportovních výrobků. Zabýváme se internetovým prodejem maloobchodního sportovního zboží. Poskytujeme kvalitní služby v oboru velkoobchodního prodeje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku