Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Fitcentrum PROMĚNYHavířov - Podlesí

Zaměstnanci naší firmy vám rádi poradí ohledně sportu. Specializujeme se na prodej sportovních výrobků. Nabízíme tipy na výlety po okolí. Vřele doporučujeme využít naše pestré fitness služby. S našimi tréninky budete nadmíru spokojeni. Rádi vám zprostředkujeme také servis sportovního vybavení určeného pro výstupy. V naší posilovně vám rádi pomůžeme. Naše solárium je mezi klienty velmi oblíbené.

Kontaktní údaje:

Dlouhá tř. 95c
73601 Havířov - Podlesí

 
E-mail: fitcentrumpromeny@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Iva Mojžíšková

Naše společnost je jedničkou v oblasti sportu. Maloobchodní služby nabízíme rekreačním i vrcholovým sportovcům. Využijte náš velkoobchod tak jako mnoho dalších spokojených zákazníků. Náš prodej sportovního zboží může využít celá rodina. Staráme se o vaši spokojenost nabídkou spolehlivých sportovních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fitness Attack studio

Využijte širokou nabídku sportovních služeb od naší firmy. Kvalitní sportovní služby jsou naší doménou. Originální sportovní kousky nakoupíte v našem velkoobchodu. Mezi naše poskytované služby patří prodej. Vřele doporučujeme využít služeb našeho solária. Naše fitness si určitě oblíbíte. V naší nabídce najdete samozřejmě také lekce aerobiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Aerobic Team KN Ostrava

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti sportu. Zaměřujeme se na kvalitní sportovní velkoobchodní prodej. Nejen sportovci využívají našeho prodeje sportovních výrobků. Provozujeme sportovní maloobchod. Kvalitní sportovní služby jsou naší doménou. Zajišťujeme hladký průběh soutěží všech úrovní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fitstudio Petra

Naše společnost vám pomůže v oblasti sportu. Staráme se o vaši spokojenost nabídkou spolehlivých sportovních služeb. Zabýváme se internetovým prodejem maloobchodního sportovního zboží. Mezi naše poskytované služby patří prodej. Přijďte si zpevnit svalstvo do našeho fitness.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku