Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Simona Jandová - TESIRAPraha

Využijte akčních cen nového oděvního zboží v našem obchodě. Nabízíme také výhodný on-line prodej textilu. Přijďte si vybrat hřejivé deky pro vaši pohodu. U nás si jistě vyberete teploučké ponožky dle svých představ. U nás si jistě vyberete ty správné podkolenky. Využijte možnosti pořídit si u nás výhodně kvalitní kabelky. Nabízíme bohatý výběr kvalitních spodního prádla. Přijďte si vybrat z naší nabídky plavek. Využijte také možnosti nákupu peněženek za výhodné ceny. Přijďte si z naší nabídky vybrat také pouzdra. V rámci našeho sortimentu nabízíme i kvalitní praktické montérky. Našim zákaznicím s radostí zajišťujeme i maturitní šaty. Svým klientkám nabízíme také úchvatné plesové šaty. Přijďte si k nám pro kvalitní pánské oděvy i obuv různých typů. Zabýváme se prodejem dámské módy a doplňků. Prohlédněte si naši bohatou nabídku kalhot. U nás si jistě vyberete top dle svých představ. Nechte se oslovit naší širokou nabídkou plesových korzetů. Využijte možnosti pořídit si u nás výhodně praktické šály. Využijte také možnosti prodeje textilu na splátky.

Kontaktní údaje:

Krasnojarská 682/12
10000 Praha

 
E-mail: info@tesira.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

DoubleFil, s.r.o. - e-shop se spodním prádlem

Zabýváme se rovněž prodejem z oboru odívání. Pomůžeme vám vybrat pyžamo dle vašich požadavků. Vybereme pro vás pásky dle vašich přání. Prohlédněte si naši bohatou nabídku plavek. Nabízíme celou škálu kvalitních spodního prádla. Prohlédněte si naši bohatou nabídku stylových podkolenek. Přijďte si k nám vybrat kvalitní a pěkné ponožky. Rádi vám pomůžeme s výběrem správných triček.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

dolly.cz

Jsme seriozní obchod disponující prodejem z oboru odívání. Pořiďte si u nás ideální plavky podle vašich představ. Máme pro vás připravenu celou škálu krásného spodního prádla. Přijďte si k nám pro pěkné módní podkolenky. U nás si jistě vyberete teploučké ponožky dle svých představ. Využijte naší skvělé nabídky ke koupi nových montérek. Můžeme vám nabídnout celou řadu praktických plesových korzetů. U nás si jistě vyberete top dle svých představ.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ponostono

Svým klientům nabízíme prodej zboží z oboru odívání. Jednou z námi poskytovaných služeb je i on-line prodej textilu. V naší nabídce najdete také kvalitní pyžama. Přicházíme s nabídkou kvalitních plavek pro každého. Pořiďte si u nás pěkné podkolenky. Nechte se oslovit naší širokou nabídkou ponožek. Využijte možnosti pořídit si u nás kvalitní vestu. Mezi naše zboží patří i praktické montérky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Daniel Petrovič - e-shop dámského spodního prádla

V rámci našich služeb poskytujeme prodej zboží z oboru odívání. Svým zákazníkům nabízíme on-line prodej textilu. Pomůžeme vám zvolit si tu nejvhodnější z našich mikin. Přijďte si k nám pro nové kvalitní košile. Z naší bohaté nabídky tašek si jistě vyberete. Nabízíme bohatý výběr kvalitních ponožek. Vyberte si u nás z nabídky kvalitních podkolenek. U nás si snadno vyberete tu nejvhodnější kabelku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku