Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Venive.czOstrava

Naše firma se zabývá prodejem z oboru odívání. Rádi vám poskytneme své služby v oblasti on-line prodeje textilu. Nechte se oslovit naší širokou nabídkou hebkých ponožek. Pořiďte si u nás parádní podkolenky za dobrou cenu. Využijte naší nabídky slušivých dresů. Nabídneme vám celou škálu různých typů spodního prádla. Využijte výhodné nabídky a pořiďte si u nás kvalitní plavky. Poskytujeme nabídku kvalitních pásků. Vyberte si z naší bohaté nabídky slušivých korzetů. V naší nabídce také najdete velké množství kvalitních pyžam. Vyberte si ze široké nabídky kvalitních dek. Vyberte si z velkého množství našich kvalitních košil. Vybereme pro vás pěkný bytový textil dle vašich potřeb. V našich dokonalých maturitních šatech zaručeně oslníte. Pomůžeme vám s výběrem těch správných plesových šatů. Zvolte si to nejlepší z naší nabídky pánských oděvů i obuvi. Zabýváme se prodejem dámské módy a doplňků. Nabízíme možnost výběru z mnoha typů kalhot. Pořiďte si u nás kvalitní slušivý top. Využijte možnosti pořídit si u nás kvalitní plesový korzet. V rámci našeho sortimentu nabízíme i kvalitní praktické montérky. Textil, oděvy a obuv u nás nakoupíte i na splátky.

Kontaktní údaje:

Jiřího Herolda 1580/3
70030 Ostrava

 
E-mail: venive@venive.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

9 perel - eshop se spodním prádlem

Nabízíme on-line prodej z oboru odívání. V popředí naší nabídky najdete serióznost prodeje. Vyberte si u nás kvalitní kalhoty za výhodnou cenu. Pořiďte si u nás kvalitní příjemnou košili. Máme pro vás připravenu celou škálu krásného spodního prádla. V naší nabídce najdete také kvalitní pyžama..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Alexandr Martaus ADM - e-shop s dámským spodním prádlem

Svým klientům poskytujeme služby prodeje zboží z oboru odívání. Prohlédněte si naši bohatou nabídku plavek. S naším nádherným spodním prádlem se budete cítit příjemně. Přijďte si k nám pro pěkné módní podkolenky. Máme pro vás připravenu celou škálu měkoučkých ponožek. Každý si u nás vybere z naší bohaté nabídky vest. V našem bohatém sortimentu naleznete i montérky. Vyberte si z naší bohaté nabídky různých druhů plesových korzetů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ivana Pavlásková - e-shop se spodním prádlem

Svým klientům nabízíme prodej zboží z oboru odívání. On-line prodej textilu je u nás jednou ze služeb zákazníkům. Připravili jsme pro vás bohatou nabídku pohodlných plavek. S naším nádherným spodním prádlem se budete cítit příjemně. Vyberte si z naší bohaté nabídky různých druhů podkolenek. Vyberte si z naší bohaté nabídky různých druhů ponožek. Dokážeme pro vás najít tu nejlepší košili dle vašich požadavků. Nabízíme také odolné montérky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Danuše Mihulová - NELLY - e-shop se spodním prádlem

Jsme připraveni vám poskytnout prodej zboží z oboru odívání. Přijďte si vybrat z naší nabídky plavek. Naše luxusní spodní prádlo vás potěší. Vyberte si z naší bohaté nabídky různých druhů podkolenek. Vyberte si u nás i kvalitní teplé ponožky. Využijte výhodné nabídky a pořiďte si u nás kvalitní vestu za dobrou cenu. V našem bohatém sortimentu naleznete i montérky. Z naší bohaté nabídky plesových korzetů si jistě vyberete i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku