Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Celis, s.r.o.Brno

Jsme firma, která se zaměřuje na informační technologie. Specializujeme se na balíčky s možností pevného telefonu. Rádi vám vytvoříme statické stránky. Nabízíme vám také údržbu dynamických stránek.

Kontaktní údaje:

Olomoucká 1186/14
61800 Brno

 
Telefon: +420548213169
E-mail: info@xone.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Osso, s.r.o.

Naše firma se zabývá v rámci svého portfolia správou. Poskytujeme balíčky s možností pevného telefonu. S námi pro vás bude tvorba statických stránek hračka. Zajistíme vám také údržbu dynamických stránek. Naše služby zahrnují vývoj softwaru pro rozličné účely klientů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

SolidCAM CZ, s.r.o.

Ne vždy funguje vše, jak má, pro problémy s počítači a internetem jsme pro vás připravili technickou podporu. Naše firma garantuje kvalitu dodávaných služeb. Prodej počítačů a internetových služeb je naší specializací. V oblasti e-marketingu jsme skutečnými odborníky. Oslovte nás ohledně vytvoření dynamických stránek. Specializujeme se na software. Nabízíme balíčky s možností pevného telefonu. Ovládání statických stránek je opravu jednoduché.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Mgr. Jan Přenosil - digitlizace fotografií

Naši technici zajišťují kompletní servis informačních technologií. Nabízíme vám veškeré služby ohledně počítačů a internetu. Naše firma nabízí prodej a modernizaci spolehlivé výpočetní techniky. Zabýváme se odborným programováním. Věnujeme se prodeji v segmentu maloobchodu. Zaměřujeme se na kvalitní velkoobchodní prodej přes internet..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ecoway, s.r.o.

Využijte možnosti servisu počítačové techniky. V naší nabídce naleznete počítače, elektroniku a příslušenství určené k prodeji. Nabízíme vám i možnost odborného programování. Náš velkoobchod má nejnižší ceny. V nabídce naší firmy najdete celou řadu služeb. Naše firma provozuje maloobchod. Nabídneme vám také zajištění služeb v oblasti výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku