Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pavel Guňka, grafické práceBludovice

Snadno vám zajistíme i servis počítačové techniky. Poskytování kvalitních balíčků s možností pevného telefonu je pro nás naprostou prioritou. Jsme připraveni vytvořit vám pěkné statické stránky. Oslovte nás ohledně vytvoření dynamických stránek.

Kontaktní údaje:

Horní Bludovice-Prostřední Bludovice 185
73937 Bludovice

 
Telefon: +420596412400
E-mail: firma@pg-system.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Tomáš Krůpa, webdesign

Zabýváme se servisem hardware i software. Vyzkoušejte si naše kvalitní služby. Poskytujeme kvalitní balíčky s možností pevného telefonu. Webdesign patří mezi námi poskytované kvalitní služby. Zaměřujeme se také na statické stránky. Sjednejte si u nás také vytvoření dynamických stránek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

READY DESIGN, s.r.o.

Naší hlavní činností je správa a servis v oblasti počítačových služeb. Můžete se na nás spolehnout v oblasti balíčků s možností pevného telefonu. Navrhujeme šablony a grafiku pro kompletní webdesign WWW stránek. Pracujeme i se statickými stránkami. Naučíme vás tvořit a používat dynamické stránky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Visiontech, s.r.o.

Pro vaše požadavky v oblasti informačních technologií jsme vám kdykoli plně k dispozici. Poskytujeme prodej IT techniky. Seznamte se s nabídkou služeb naší firmy. Pomůžeme vám s tvorbou dynamických stránek. Zajistíme vám nové statické stránky. Využijte naší nabídky výhodného vytvoření e-shopu. Webový design zvládáme rychle a s přehledem. Využijte naší nabídky grafických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavel Janíček, reklamní služby

Poradenství je jednou ze služeb, které naše společnost nabízí. Poskytujeme profesionální služby v oblasti IT služeb. Naší specializací je prodej. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti balíčků s možností pevného telefonu. Jsme specialisté na tvorbu webových stránek. Ovládání statických stránek je opravu jednoduché. Specializujeme se na dynamické stránky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku