Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jana Bednářová, grafické studioOstrava

Zajišťujeme dodávku internetových služeb do domácností i firem. Rádi se s vámi setkáme v našem maloobchodu. Pro své zákazníky také nabízíme prodej počítačového zboží. V oblasti programování se na nás můžete bez obav spolehnout. Náš velkoobchodní úsek je vám k dispozici.

Kontaktní údaje:

Spojná 192/17
70900 Ostrava

 
Telefon: +420596623137

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Radomír Pavlík, kopírovací služby

Na naši technickou podporu se můžete spolehnout. Máme pro vás ty nejlepší počítačové a internetové služby. Naše firma zajišťuje prodej a odborné poradenství v oblasti počítačů a internetu. Věnujeme se také velkoobchodnímu prodeji počítačové techniky. Veškerou výpočetní techniku seženete v našem maloobchodě. Nabízíme profesionální služby v oblasti programování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Visiontech, s.r.o.

Pro vaše požadavky v oblasti informačních technologií jsme vám kdykoli plně k dispozici. Poskytujeme prodej IT techniky. Seznamte se s nabídkou služeb naší firmy. Pomůžeme vám s tvorbou dynamických stránek. Zajistíme vám nové statické stránky. Využijte naší nabídky výhodného vytvoření e-shopu. Webový design zvládáme rychle a s přehledem. Využijte naší nabídky grafických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Radim Zahraj, tvorba www stránek

Zajistěte si u nás servis zakoupené počítačové techniky. Na náš velkoobchod s výpočetní technikou se můžete spolehnout. Provozujeme prodej počítačů. Provozujeme maloobchod včetně kvalitních služeb s tím souvisejících. Zabýváme se programováním na profesionální úrovni. Zajistíme vám nové statické stránky. Zabýváme se tvorbou dynamických stránek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TORRO - Creative Production, s.r.o.

Vyzkoušejte si naše služby zaměřené na informační technologie. Naše firma se zaměřuje na prodej v oblasti počítačových a internetových služeb. Součástí našich služeb je provoz maloobchodu. I vy oceníte naše počítačové a internetové služby. Odborné programování je naší náplní. Zprostředkujeme tvorbu statických stránek. Specializujeme se na dynamické stránky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku