Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jana Bednářová, grafické studioOstrava

Zajišťujeme dodávku internetových služeb do domácností i firem. Rádi se s vámi setkáme v našem maloobchodu. Pro své zákazníky také nabízíme prodej počítačového zboží. V oblasti programování se na nás můžete bez obav spolehnout. Náš velkoobchodní úsek je vám k dispozici.

Kontaktní údaje:

Spojná 192/17
70900 Ostrava

 
Telefon: +420596623137

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Radim Zahraj, tvorba www stránek

Zajistěte si u nás servis zakoupené počítačové techniky. Na náš velkoobchod s výpočetní technikou se můžete spolehnout. Provozujeme prodej počítačů. Provozujeme maloobchod včetně kvalitních služeb s tím souvisejících. Zabýváme se programováním na profesionální úrovni. Zajistíme vám nové statické stránky. Zabýváme se tvorbou dynamických stránek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

READY DESIGN, s.r.o.

Naší hlavní činností je správa a servis v oblasti počítačových služeb. Můžete se na nás spolehnout v oblasti balíčků s možností pevného telefonu. Navrhujeme šablony a grafiku pro kompletní webdesign WWW stránek. Pracujeme i se statickými stránkami. Naučíme vás tvořit a používat dynamické stránky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavel Janíček, reklamní služby

Poradenství je jednou ze služeb, které naše společnost nabízí. Poskytujeme profesionální služby v oblasti IT služeb. Naší specializací je prodej. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti balíčků s možností pevného telefonu. Jsme specialisté na tvorbu webových stránek. Ovládání statických stránek je opravu jednoduché. Specializujeme se na dynamické stránky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Moravská hypoteční agentura, spol. s r.o.

Mezi naše hlavní činnosti patří prodej a správa počítačů. Prodáváme kvalitní počítačové a internetové služby. Jsme ti praví na počítačové a internetové služby. Provozujeme maloobchod. V oblasti programování uděláme pro své zákazníky maximum.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku