Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Grafis repro, s.r.o.Ostrava

Našim klientům poskytujeme technickou podporu. Poskytujeme počítačové a internetové služby na míru. Můžete se na nás spolehnout v oblasti balíčků s možností pevného telefonu. Ovládání statických stránek je opravu jednoduché. Zabýváme se tvorbou dynamických stránek.

Kontaktní údaje:

Milíčova 1343/16
70200 Ostrava

 
Telefon: +420596123589
E-mail: kalkulace@grafis.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Visiontech, s.r.o.

Pro vaše požadavky v oblasti informačních technologií jsme vám kdykoli plně k dispozici. Poskytujeme prodej IT techniky. Seznamte se s nabídkou služeb naší firmy. Pomůžeme vám s tvorbou dynamických stránek. Zajistíme vám nové statické stránky. Využijte naší nabídky výhodného vytvoření e-shopu. Webový design zvládáme rychle a s přehledem. Využijte naší nabídky grafických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavel Janíček, reklamní služby

Poradenství je jednou ze služeb, které naše společnost nabízí. Poskytujeme profesionální služby v oblasti IT služeb. Naší specializací je prodej. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti balíčků s možností pevného telefonu. Jsme specialisté na tvorbu webových stránek. Ovládání statických stránek je opravu jednoduché. Specializujeme se na dynamické stránky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Radomír Pavlík, kopírovací služby

Na naši technickou podporu se můžete spolehnout. Máme pro vás ty nejlepší počítačové a internetové služby. Naše firma zajišťuje prodej a odborné poradenství v oblasti počítačů a internetu. Věnujeme se také velkoobchodnímu prodeji počítačové techniky. Veškerou výpočetní techniku seženete v našem maloobchodě. Nabízíme profesionální služby v oblasti programování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

READY DESIGN, s.r.o.

Naší hlavní činností je správa a servis v oblasti počítačových služeb. Můžete se na nás spolehnout v oblasti balíčků s možností pevného telefonu. Navrhujeme šablony a grafiku pro kompletní webdesign WWW stránek. Pracujeme i se statickými stránkami. Naučíme vás tvořit a používat dynamické stránky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku