Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Radim Zahraj, tvorba www stránekOstrava

Zajistěte si u nás servis zakoupené počítačové techniky. Na náš velkoobchod s výpočetní technikou se můžete spolehnout. Provozujeme prodej počítačů. Provozujeme maloobchod včetně kvalitních služeb s tím souvisejících. Zabýváme se programováním na profesionální úrovni. Zajistíme vám nové statické stránky. Zabýváme se tvorbou dynamických stránek.

Kontaktní údaje:

Myslbekova 1842/7
70200 Ostrava

 
E-mail: rzahraj@typoadesign.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

TORRO - Creative Production, s.r.o.

Vyzkoušejte si naše služby zaměřené na informační technologie. Naše firma se zaměřuje na prodej v oblasti počítačových a internetových služeb. Součástí našich služeb je provoz maloobchodu. I vy oceníte naše počítačové a internetové služby. Odborné programování je naší náplní. Zprostředkujeme tvorbu statických stránek. Specializujeme se na dynamické stránky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

UPGRADE CZ, s.r.o.

Na naše internetové služby se můžete spolehnout. Naše firma vám v oblasti prodeje počítačů a internetu poskytne odborné poradenství. V našem velkoobchodu nakoupíte snadno a rychle. Na naše IT služby se můžete spolehnout. Ukážeme vám, co to jsou dynamické stránky. Zprostředkujeme tvorbu statických stránek. Nabízíme individuální přístup při tvorbě originálního a kvalitního webdesignu. Neváhejte si nás objednat na tvorbu webových stránek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

READY DESIGN, s.r.o.

Naší hlavní činností je správa a servis v oblasti počítačových služeb. Můžete se na nás spolehnout v oblasti balíčků s možností pevného telefonu. Navrhujeme šablony a grafiku pro kompletní webdesign WWW stránek. Pracujeme i se statickými stránkami. Naučíme vás tvořit a používat dynamické stránky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavel Kozelek - výtvarná a reklamní činnost

V našem servisu provedeme opravu dle vašich požadavků. Poskytujeme našim zákazníkům služby spojené se správou. Jsme jedničky při poskytování počítačových služeb. Balíčky s možností pevného telefonu jsou naší specializací. Klademe důraz na kvalitní webdesign a funkčnost webu. Zaměřujeme se také na statické stránky. Naučíme vás tvořit a používat dynamické stránky. Využijte naší služby optimalizace pro vyhledávače.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku