Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

READY DESIGN, s.r.o.Ostrava

Naší hlavní činností je správa a servis v oblasti počítačových služeb. Můžete se na nás spolehnout v oblasti balíčků s možností pevného telefonu. Navrhujeme šablony a grafiku pro kompletní webdesign WWW stránek. Pracujeme i se statickými stránkami. Naučíme vás tvořit a používat dynamické stránky.

Kontaktní údaje:

Bozděchova 1848/4
70200 Ostrava

 
Telefon: +420596121208
E-mail: ready@ready.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Radovan Adamíček, internetový prodej

Na náš servis se můžete spolehnout. Počítačové a internetové služby od nás jsou plně profesionální. Vyzkoušejte naše balíčky s možností pevného telefonu. Nabídka našich grafických služeb vám je k dispozici. Na vaše stránky se budou návštěvníci rádi vracet díky kreativnímu webdesingu, který pro vás vytvoříme. Ovládání statických stránek je opravu jednoduché. Oslovte nás ohledně vytvoření dynamických stránek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Visiontech, s.r.o.

Pro vaše požadavky v oblasti informačních technologií jsme vám kdykoli plně k dispozici. Poskytujeme prodej IT techniky. Seznamte se s nabídkou služeb naší firmy. Pomůžeme vám s tvorbou dynamických stránek. Zajistíme vám nové statické stránky. Využijte naší nabídky výhodného vytvoření e-shopu. Webový design zvládáme rychle a s přehledem. Využijte naší nabídky grafických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Radim Zahraj, tvorba www stránek

Zajistěte si u nás servis zakoupené počítačové techniky. Na náš velkoobchod s výpočetní technikou se můžete spolehnout. Provozujeme prodej počítačů. Provozujeme maloobchod včetně kvalitních služeb s tím souvisejících. Zabýváme se programováním na profesionální úrovni. Zajistíme vám nové statické stránky. Zabýváme se tvorbou dynamických stránek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

UPGRADE CZ, s.r.o.

Na naše internetové služby se můžete spolehnout. Naše firma vám v oblasti prodeje počítačů a internetu poskytne odborné poradenství. V našem velkoobchodu nakoupíte snadno a rychle. Na naše IT služby se můžete spolehnout. Ukážeme vám, co to jsou dynamické stránky. Zprostředkujeme tvorbu statických stránek. Nabízíme individuální přístup při tvorbě originálního a kvalitního webdesignu. Neváhejte si nás objednat na tvorbu webových stránek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku