Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Radovan Adamíček, internetový prodejOstrava

Na náš servis se můžete spolehnout. Počítačové a internetové služby od nás jsou plně profesionální. Vyzkoušejte naše balíčky s možností pevného telefonu. Nabídka našich grafických služeb vám je k dispozici. Na vaše stránky se budou návštěvníci rádi vracet díky kreativnímu webdesingu, který pro vás vytvoříme. Ovládání statických stránek je opravu jednoduché. Oslovte nás ohledně vytvoření dynamických stránek.

Kontaktní údaje:

Proskovická 667/71
70030 Ostrava

 
Telefon: +420597582218
E-mail: info@exaltor.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

UPGRADE CZ, s.r.o.

Na naše internetové služby se můžete spolehnout. Naše firma vám v oblasti prodeje počítačů a internetu poskytne odborné poradenství. V našem velkoobchodu nakoupíte snadno a rychle. Na naše IT služby se můžete spolehnout. Ukážeme vám, co to jsou dynamické stránky. Zprostředkujeme tvorbu statických stránek. Nabízíme individuální přístup při tvorbě originálního a kvalitního webdesignu. Neváhejte si nás objednat na tvorbu webových stránek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavel Kozelek - výtvarná a reklamní činnost

V našem servisu provedeme opravu dle vašich požadavků. Poskytujeme našim zákazníkům služby spojené se správou. Jsme jedničky při poskytování počítačových služeb. Balíčky s možností pevného telefonu jsou naší specializací. Klademe důraz na kvalitní webdesign a funkčnost webu. Zaměřujeme se také na statické stránky. Naučíme vás tvořit a používat dynamické stránky. Využijte naší služby optimalizace pro vyhledávače.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Visiontech, s.r.o.

Pro vaše požadavky v oblasti informačních technologií jsme vám kdykoli plně k dispozici. Poskytujeme prodej IT techniky. Seznamte se s nabídkou služeb naší firmy. Pomůžeme vám s tvorbou dynamických stránek. Zajistíme vám nové statické stránky. Využijte naší nabídky výhodného vytvoření e-shopu. Webový design zvládáme rychle a s přehledem. Využijte naší nabídky grafických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Moravská hypoteční agentura, spol. s r.o.

Mezi naše hlavní činnosti patří prodej a správa počítačů. Prodáváme kvalitní počítačové a internetové služby. Jsme ti praví na počítačové a internetové služby. Provozujeme maloobchod. V oblasti programování uděláme pro své zákazníky maximum.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku