Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Visiontech, s.r.o.Ostrava

Pro vaše požadavky v oblasti informačních technologií jsme vám kdykoli plně k dispozici. Poskytujeme prodej IT techniky. Seznamte se s nabídkou služeb naší firmy. Pomůžeme vám s tvorbou dynamických stránek. Zajistíme vám nové statické stránky. Využijte naší nabídky výhodného vytvoření e-shopu. Webový design zvládáme rychle a s přehledem. Využijte naší nabídky grafických služeb. Neváhejte si u nás objednat některý z balíčků s možností pevného telefonu.

Kontaktní údaje:

Dr. Šmerala 1710/1
70200 Ostrava

 
Telefon: +420595136247
E-mail: studio@visiontech.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Tomáš Krůpa, webdesign

Zabýváme se servisem hardware i software. Vyzkoušejte si naše kvalitní služby. Poskytujeme kvalitní balíčky s možností pevného telefonu. Webdesign patří mezi námi poskytované kvalitní služby. Zaměřujeme se také na statické stránky. Sjednejte si u nás také vytvoření dynamických stránek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TORRO - Creative Production, s.r.o.

Vyzkoušejte si naše služby zaměřené na informační technologie. Naše firma se zaměřuje na prodej v oblasti počítačových a internetových služeb. Součástí našich služeb je provoz maloobchodu. I vy oceníte naše počítačové a internetové služby. Odborné programování je naší náplní. Zprostředkujeme tvorbu statických stránek. Specializujeme se na dynamické stránky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

READY DESIGN, s.r.o.

Naší hlavní činností je správa a servis v oblasti počítačových služeb. Můžete se na nás spolehnout v oblasti balíčků s možností pevného telefonu. Navrhujeme šablony a grafiku pro kompletní webdesign WWW stránek. Pracujeme i se statickými stránkami. Naučíme vás tvořit a používat dynamické stránky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavel Kozelek - výtvarná a reklamní činnost

V našem servisu provedeme opravu dle vašich požadavků. Poskytujeme našim zákazníkům služby spojené se správou. Jsme jedničky při poskytování počítačových služeb. Balíčky s možností pevného telefonu jsou naší specializací. Klademe důraz na kvalitní webdesign a funkčnost webu. Zaměřujeme se také na statické stránky. Naučíme vás tvořit a používat dynamické stránky. Využijte naší služby optimalizace pro vyhledávače.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku