Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

LEKARNICE.CZPardubice

Řadíme se mezi spolehlivé a odborné prodejny zdravotních potřeb. Budete potěšeni tím, jak rychle vám zboží dodáme. Naše odborné znalosti o sortimentu neustále rozšiřujeme, abychom vám mohli pomoci opravdu s každým produktem. Naše on-line prodejna nabízí svým zákazníkům mnoho výhod oproti kamenné prodejně. Hledáte-li příjemný a ochotný personál, u nás jste ve správném obchodě.

Kontaktní údaje:

Josefa Ressla 2277
53002 Pardubice

 
Telefon: +420466303606
E-mail: info@lekarnice.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

U zlaté koruny, spol. s r.o. - e-shop (výdejní místo)

K prodeji zdravotních potřeb poskytujeme i mnoho dalších služeb pro vás zákazníky. Dbáme na to, aby vám naši zaměstnanci pomohli svými znalostmi ke správnému nákupu. Vyberte si u nás a odzkoušejte nové druhy a kombinace čajů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

lekarna3000.cz

Jako on-line prodejce se zaměřujeme na prodej zdravotních potřeb. V našem poradenství zákazníci nalézají správnou cestu ke zdraví. Ochotně zařídíme rychlou dopravu až před váš dům či byt. Věříme, že budete s nákupem u nás spokojeni a náš e-shop se stane vašim stálým partnerem ve světě on-line nákupů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lékárna.cz

Řadíme se mezi spolehlivé a odborné prodejny zdravotních potřeb. Věříme, že budete s nákupem u nás spokojeni a náš e-shop se stane vašim stálým partnerem ve světě on-line nákupů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lékárna NA PROUDU, s.r.o.

Hlavní činností naší firmy je prodej zdravotních potřeb po internetu. Námi dodávané náplasti vám zajistí dlouhotrvající ochranu rány. U nás máte možnost zakoupit si vitamíny, které hrají významnou roli v udržování celkové fyziologické rovnováhy člověka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku