Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Josef Žižka - prodej lékůPsáry

Specializiujeme se především na prodej kvalitních zdravotních potřeb. Naši zaměstnanci jsou připraveni vyřídit vaše on-line objednávky v co nejkratším termínu. Ochotně poradíme s vhodnou zdravotní pomůckou přímo pro vás. Využijte naši dlouholetou znalost v oboru a nakupte u odborníků. Zdravotnické potřeby dodáváme rychle a spolehlivě. Díky našemu poradenství získáte cenné rady ohledně vaši správné léčby.

Kontaktní údaje:

Kutná 21
25244 Psáry

 
E-mail: info@lekarnalevne.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

DocSimon

Náš prodej zdravotních potřeb vám nabízí stále nové modely výrobků. U nás můžete sledovat průběh vaší objednávky on-line. Vyberte si u nás inhalátor s kvalitním poměrem ceny a užitné hodnoty. U nás máte možnost zakoupit si vitamíny, které hrají významnou roli v udržování celkové fyziologické rovnováhy člověka. V našem sortimentu naleznete pouze spolehlivé teploměry. V našem obchodě naleznete širokou škálu příchutí čajů, ze kterých si určitě vyberete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jan Vobecký - e-shop (výdejní místo) s kosmetikou

V našem sortimentu zdravotních potřeb vybírejte z mnoha specializovaných pomůcek. Prvořadou výhodou nákupu na našem on-line shopu je příznivá cenová relace výrobků oproti kamenné prodejně. Vyberte si u nás ze široké nabídky výhodných vitamínových balíčků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lékárna Na Petřinách

Jako on-line prodejce se zaměřujeme na prodej zdravotních potřeb. Náš on-line nákup zboží vám ušetří mnoho času, který již nemusíte trávit v dlouhých frontách. Prodáváme mnoho výrobků určených k aromaterapii. V našem obchodě naleznete širokou škálu příchutí čajů, ze kterých si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bene Bohemia, s.r.o. - e-shop s léky

Naše prodejna zdravotních potřeb nabízí vždy zboží v kvalitním provedení . Rádi se s vámi podělíme o kompletní znalosti našich produktů. Naše on-line prodejna nabízí svým zákazníkům mnoho výhod oproti kamenné prodejně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku