Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Lékárna Kuřim, s.r.o.Kuřim

K prodeji zdravotních potřeb poskytujeme i mnoho dalších služeb pro vás zákazníky. Neobávejte se on-line nákupu u nás, jsme profesionály v prodeji léčiv a zdravotních potřeb. Naše poradenství vás zbaví spousty obtíží bez návštěvy lékaře díky doporučení správných výrobků. Námi nabízené vitamíny jsou určeny pro děti, muže, ženy i seniory. U nás si vyberete jakékoliv brýle, ať už je potřebujete na sport, čtení, běžné nošení, do auta či proti slunci. Když vám není zrovna nejlépe, vychutnejte si od nás zakoupený čaj.

Kontaktní údaje:

Tišnovská 35
66434 Kuřim

 
Telefon: +420541263438
E-mail: leknamesti@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

RNDr. Jiří Richter - Lékárna Na Kobližné

Nakupte u nás v ověřeném obchodě zdravotních potřeb. Neobávejte se obrátit na naše poradenství, které již roky využívá spousta spokojených zákazníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

FABAS s.r.o.

K prodeji zdravotních potřeb poskytujeme i mnoho dalších služeb pro vás zákazníky. Klademe velký důraz nejen na velký výběr zboží, ale také na odborné poradenství a bezpečný nákup. Naši prioritou je vysoká úroveň ochoty a individuální přístup ke každému klientovi. Díky on-line propojení se skladovým systémem u nás uvidíte okamžitě skutečnou aktuální dostupnost zboží. Naše velká balení vitamínů se vám ekonomicky vyplatí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Rent-Pharm, a.s. - e-shop lékárna

Specializiujeme se především na prodej kvalitních zdravotních potřeb. Díky on-line propojení se skladovým systémem u nás uvidíte okamžitě skutečnou aktuální dostupnost zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku