Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ARD - Studio PragPraha

Naše firma vám navrhne možnosti propagace vaší firmy tak, aby měla dopad na velký okruh lidí. Pronajímáme reklamní plochy na sloupech a stožárech osvětlení. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Vaše akce bude díky nám nezapomenutelná. Naše služba vám zajistí sledování programu od začátku.

Kontaktní údaje:

Vlašimská 2189/4
10100 Praha

 
Telefon: +420271001180

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Bloomberg L. P. Czech Republic branch, organizační složka

Naše firma se zabývá agenturní činností v oblasti fotografování a grafiky. Budeme rádi, pokud vám budeme moci pomoci s přípravou vaší akce. Pronajměte si u nás prostory k pořádání různých akcí. Pokud si nás objednáte k zajištění mediálních služeb, budete jistě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

CET 21, spol. s r.o.

Pomůžeme vám s propagací ke zviditelnění vaší firmy. Pokud spolu rádi trávíte čas i mimo kanceláře, námi pořádanou party pro celou firmu, si jistě užijete také. Díky našemu dopravnímu zpravodajství se na cestách můžete vyhnout všem nepříjemnostem. Díky našim skrytým titulkům bude váš film dostupný pro více diváků. U nás si můžete zakoupit instruktážní videokazety různého zaměření. Ochotně vytvoříme virtuální prohlídku i pro vaši firmu. Pro zachycení každého okamžiku vám nabízíme časosběrné snímky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

CKF, a.s.

Velkým koníčkem naší firmy je záznamová činnost. Pokud si objednáte naše služby, dokážeme vás zviditelnit. Vaše akce se s naší pomocí stane nezapomenutelnou událostí roku. Nabízíme pronájem a půjčování věcí movitých. Naše vysílání má kvalitní zvuk i obraz.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Genius Media, s.r.o.

Naše firma zahrnuje poskytování celé škály reklamních činností. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Udělejte obrovskou celofiremní party s naší pomocí. Díky našim skrytým titulkům mohou pořad sledovat i sluchově znevýhodnění diváci. Každá naše další vytvořená instruktážní videokazeta je mnohem lepší než předešlá. Umožněte svým zákazníkům virtuální prohlídku své firmy díky naší službě. Naše časosběrné snímky vynikají nad obvyklé krajinkářské kýče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku