Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Livebox, s.r.o.Brno

Firma se zabývá reklamní činností a následnou dodávkou produktů. Na vaší akci se postaráme také o moderátorské služby. Na party pro celou vaši firmu, kterou uspořádáme, můžete poznat, že vaši kolegové nejsou jen nudní patroni z kanceláře. Díky nám můžete sledovat televizní vysílání třeba přes svůj tablet. Naše skryté titulky jsou určené také lidem, kteří se dívají na televizi v hlučném prostředí, kde je zvuk špatně slyšet. Naše instruktážní videokazety obsahují spousty dobrých rad. Ukažte svůj obchod zákazníkům přímo na vašem webu díky našim virtuálním prohlídkám. Díky našim časosběrným snímkům nepřijdete ani o sebemenší změnu.

Kontaktní údaje:

Soběšická 821/151
63800 Brno

 
Telefon: +420545532152
E-mail: info@livebox.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Moravská televize

Naše firma se vyzná v různých možnostech na propagaci vlašich výrobků nebo služeb. Zajistíme, aby se o vaší akci mluvilo ještě dlouho po jejím proběhnutí. Kromě pronájmu ploch k umístění reklamy zajišťujeme také další související služby. Nabízíme grafické a reklamní služby v oblasti firemní propagace. Každoroční námi pořádané celofiremní party jsou vždy dlouho očekávanou akcí, jak na straně pořadatelů tak na straně účastníků. Konference patří k našim tradičním a velmi úspěšným aktivitám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Televizní tvorba Brno - Davels, spol. s r.o.

Zabýváme se agenturní a pořadatelskou činností v oblasti kultury. Pronajímáme reklamní plochy na sloupech a stožárech osvětlení. Nabízíme pořadatelům akcí spolupráci ve formě mediálního partnerství. U všech našich poskytovaných služeb se snažíme o originalitu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TV Brno, s.r.o.

Naše firma se neustále rozvíjí a díky tomu poskytuje neustále lepší služby v oblasti agenturní činnosti. Pomůžeme vám s přípravou vaší akce. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ager, spol. s r.o.

Naše firma se zabývá různými způsoby zaznamenávání činností. U nás si můžete pronajmout natáčecí plochy. Zajistíme vaší akci reklamu potřebnou k jejímu zviditelnění. Všem, kteří využívají naše služby, slibujeme spokojenost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku