Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Dub VšenoryVšenory

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Využijte naši nabídku na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Na našich táborech je prostor pro vaše koníčky. Náš spolek funguje jako podpora všech vášnivých skautů. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat.

Kontaktní údaje:

U Dubu 190
25231 Všenory

 
E-mail: nemaho@email.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, 5. středisko Modřany

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Přijeďte se podívat i na náš tábor. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici. Tanec nás baví a má u nás tradici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Javor Praha 6

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Přinášíme vám výhodnou nabídku členství ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Na našem táboře můžete strávit příjemné chvíle. Náš svaz se věnuje skautům i skautkám. K dispozici máme vlastní kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Jiskra Praha 6

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Naše instituce nabízí také poradenství. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Specializujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Součástí pobytu na našem táboře jsou i časté výlety do okolí. Naše hnutí naučí své skauty správnému přístupu ke svému okolí. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, 93. středisko Praha

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Přinášíme také možnost zajištění tábora. Náš spolek funguje jako podpora všech vášnivých skautů. Nechte se s námi pohltit kuželkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku