Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kolokoč - občanské sdružení pro děti a mládežDrnovice

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek.

Kontaktní údaje:

Drnovice 577
68304 Drnovice

 
E-mail: marcela.dvorakova@kolokoc.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Šlapanice

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pro lidi stejných nebo podobných zájmů pořádáme zajímavé tábory. V našem skautu se Vaše děti naučí mnoho praktických věcí do života. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Klub maminek Kyjov

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Získejte naše seriózní služby. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pořádáme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Újezd u Brna

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. Organizujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Organizujeme různé tábory. Vychováváme ty nejlepší skauty. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Skautské středisko Junbo

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou. Z naší nabídky sportovních, zábavních a zájmových spolků si jistě vybere každý. Náš svaz se věnuje skautům i skautkám. Aktivně se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku