Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Duha Alternativní zóna - Sdružení a spolek pro děti a mládežŽďár nad Sázavou 4

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství.

Kontaktní údaje:

Neumannova 2052/27
59101 Žďár nad Sázavou 4

 
E-mail: peglajc@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Přátelé waldorfské pedagogiky- Sdružení a spolek pro děti a mládež

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Nabízíme možnost setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Klub Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí Velké Meziříčí

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Kameničky

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny na Vaši účast. Zavítejte na náš tábor. Zaměřujeme se na všechny vášnivé skauty. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mateřské centrum Hlinečánek

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Dále se také zabýváme poradenstvím. Přinášíme vám výhodnou nabídku členství ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku