Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ing. Boris Janda ml. - e-shopJesenice

V naší prodejně si vybíráte elektro on-line. U nás můžete nakupovat elektro produkty i na splátky. Všechny mobily nabízíme za skvělé ceny. Spolehlivé a ověřené značky vysavačů koupíte za výhodné ceny z našeho sortimentu. LED pásky nabízíme v různých délkách. Pomůžeme vám s výběrem vhodných hodinek. V nabídce máme tablety známých značek, včetně jejich příslušenství.

Kontaktní údaje:

Malinová 476
25242 Jesenice

 
E-mail: janda@bjanda.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

CleanMate.cz

Patříme mezi ověřené společnosti v prodeji elektra. Pro náš e-shop je kvalita na prvním místě. Poskytujeme prodej na splátky. Využijte naší skvělou nabídku v prodeji mobilů. Navigace od nás splní vaše očekávání. Značkové vysavače si zakoupíte přímo z našeho on-line prodeje elektro. Naše LED pásky vám rozsvítí domov. Hodinky nakoupíte vždy za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

NOKO, spol. s r.o. - e-shop s tlakovými čističi

Kvalitní elektrozboží z naší nabídky vám bude dlouho spolehlivě sloužit. Velká ochota a vstřícnost je prioritou komunikace v e-shopu. V prodeji elektra se zaměřujeme na kvalitu prodávaného zboží. Připravili jsme pro vás seriózní nabídku. S radostí využijeme svých znalostí elektro zboží k vašemu spokojenému nákupu. Naše prodávané zboží vždy splňuje normy. U nás máte výhodu rychlého dodání zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ondřej Čermák - e-shop vysavačů

Naše kvalitní elektro produkty můžete nyní zakoupit i výhodně on-line. Vyberte si a nakupte na splátky naše moderní elektro produkty. V naší nabídce naleznete také kvalitní mobily za příjemné ceny. Prodáváme jen kvalitní a výkonné vysavače. LED pásky nabízíme v různých délkách. Vyberte si u nás z pestré nabídky kvalitních hodinek. Naše tablety potěší nejenom dospělé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Global-S, s.r.o. - e-shop s vysavači

Naše firma se zabývá prodejem kvalitního elektra. Naší zásadou je ochotný přístup našich zaměstnanců. Zakoupené elektro produkty vám dodáme co nejrychleji. Snadno pro vás zajistíme odborné poradenství v oblasti prodeje elektro zboží. Jsme velmi vyhledávanou společností pro naše vynikající znalosti. Špičková kvalita našeho elektro zboží vás zláká ke koupi. V našem e-shopu koupíte všechny typy vysavačů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku