Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Clarima, s.r.o. - e-shopBrno

Přinášíme vám on-line prodej elektra. Pro kvalitu služeb dělají naší pracovníci maximum. Nakupujte u nás na splátky elektro zboží vysoké kvality. Využijte také jedinečné možnosti nákupu mobilních telefonů za výhodné ceny. LED pásky z našeho on-line prodeje elektro jsou vždy za velmi výhodné ceny. Využijte naší bohaté nabídky luxusních hodinek. Prodáváme jen spolehlivé tablety.

Kontaktní údaje:

Mojmírovo náměstí 2997/16
61200 Brno

 
Telefon: +420541241647
E-mail: prodej@clarima.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ivo Rozsypal - e-shop

V naší nabídce prodeje naleznete bohatý sortiment elektro zboží. Nechejte se u nás potěšit výhodnými cenami veškerého elektro zboží. Specializujeme se na poradenství které nabízíme v on-line prodeji. Díky našim znalostem elektroniky vám můžeme při výběru poradit. Vysavače z našeho e-shopu koupíte za akční ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vax-Brno.cz

Elektro zboží u nás nakoupíte výhodně i on-line. Vaše zakoupené zboží dopravíme rychle a zdarma. Přijďte si vybrat z našeho nového elektro zboží na splátky. Kupte si od nás výkonné a kvalitní ventilátory. V našem e-shopu nabízíme kvalitní vysavače různých výkonů v cenově dostupných relacích. Přijďte si k nám vybrat LED pásky dle vašich představ. Náš skvělý e-shop se zaměřuje na hodinky různých značek. V nabídce máme tablety známých značek, včetně jejich příslušenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kärchershop

Prodáváme kvalitní elektro za příznivé ceny. Zaměřujeme se na kvalitu prodeje. Splátky máme velmi výhodné. Kvalitní počítače najdete v našem e-shopu. Využijte naší skvělou nabídku v prodeji mobilů. Značkové vysavače si zakoupíte přímo z našeho on-line prodeje elektro. LED pásky prodáváme za výhodné ceny. Doufáme, že vás zaujmou některé hodinky z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku