Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Josafat Molnár gastroenterologPraha

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. Naše firma se postará o individuální přístup. Vždy vám poskytneme odbornou péči na úrovni. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá.

Kontaktní údaje:

Soukalova 3355/3
14300 Praha

 
Telefon: +420241761137
E-mail: molnarj@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Eva Svobodová endokrinolog

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. Zprostředkováváme konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Oslovte nás ohledně zprostředkování odborné zdravotnické péče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Doc. MUDr. Alois Kopecký, CSc./endokrinologie pro dětí a dorost

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Naším cílem je odborná péče a kvalitní služby pro vás. Poskytujeme také konzultace v oblasti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Zdeněk Kopenec - Endokrinologickou ordinaci

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. Naše firma se postará o individuální přístup. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Nabízíme odbornou péči a poradenství. V oblasti zdravotnických služeb se u nás vždy setkáte s ochotou. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Doc. MUDr. Petr Vlček, CSc./endokrinolog

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. V případě zájmu vám poskytneme konzultaci. U nás najdete příjemné prostředí a odbornou péči na vysoké úrovni. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Zaručujeme osobitý a individuální přístup ke každému klientovi. Ochotně vám nabídneme své zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku