Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Danuše Maršálková endokrinologPraha

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Ochotně vám poskytneme veškeré požadované služby. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci. Poskytujeme také odborné konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce.

Kontaktní údaje:

Generála Janouška 902/17
19800 Praha

 
Telefon: +420281918858

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Zdeněk Kopenec - Endokrinologickou ordinaci

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. Naše firma se postará o individuální přístup. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Nabízíme odbornou péči a poradenství. V oblasti zdravotnických služeb se u nás vždy setkáte s ochotou. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Doc. MUDr. Alois Kopecký, CSc./endokrinologie pro dětí a dorost

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Naším cílem je odborná péče a kvalitní služby pro vás. Poskytujeme také konzultace v oblasti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Josafat Molnár gastroenterolog

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. Naše firma se postará o individuální přístup. Vždy vám poskytneme odbornou péči na úrovni. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Doc. MUDr. Petr Vlček, CSc./endokrinolog

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. V případě zájmu vám poskytneme konzultaci. U nás najdete příjemné prostředí a odbornou péči na vysoké úrovni. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Zaručujeme osobitý a individuální přístup ke každému klientovi. Ochotně vám nabídneme své zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku