Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Ivana Kubrová endokrinologPraha

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. S naší odbornou péčí budete skutečně spokojeni. V rámci našich služeb zajišťujeme také konzultace. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství.

Kontaktní údaje:

Za Jalovým dvorem 1949/7a
14200 Praha

 
Telefon: +420241471929
E-mail: ivana.kubrova@post.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Pavel Přeučil - Endokrinologická ordinace

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. Naši pracovníci vám poskytnou odbornou zdravotní péči. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Chceme, aby jste díky našim konzultacím měli dostatečné informace. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Doc. MUDr. Petr Vlček, CSc./endokrinolog

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. V případě zájmu vám poskytneme konzultaci. U nás najdete příjemné prostředí a odbornou péči na vysoké úrovni. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Zaručujeme osobitý a individuální přístup ke každému klientovi. Ochotně vám nabídneme své zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Eva Svobodová endokrinolog

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. Zprostředkováváme konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Oslovte nás ohledně zprostředkování odborné zdravotnické péče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Doc. MUDr. Alois Kopecký, CSc./endokrinologie pro dětí a dorost

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Naším cílem je odborná péče a kvalitní služby pro vás. Poskytujeme také konzultace v oblasti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku