Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Irena Buryanová endokrinologPraha

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Každý klient má u nás nárok na podrobnou konzultaci. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Naše koncepce je založena na individuálním přístupu ke všem pacientům.

Kontaktní údaje:

Libčická 397/4
18100 Praha

 
Telefon: +420233550566

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Endokrinologický ústav

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Vždy klademe důraz na individuální přístup. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Doc. MUDr. Alois Kopecký, CSc./endokrinologie pro dětí a dorost

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Naším cílem je odborná péče a kvalitní služby pro vás. Poskytujeme také konzultace v oblasti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Danuše Maršálková endokrinolog

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Ochotně vám poskytneme veškeré požadované služby. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci. Poskytujeme také odborné konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Eva Svobodová endokrinolog

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. Zprostředkováváme konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Oslovte nás ohledně zprostředkování odborné zdravotnické péče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku