Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Zdeněk Málek,endokrinologieZlín

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Každou vaši objednávku řešíme individuálně. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Rádi vám také vyhovíme, pokud si budete přát konzultaci. U nás můžete využít také službu poradenství. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb.

Kontaktní údaje:

třída Tomáše Bati 3910
76001 Zlín

 
Telefon: +420577007329
E-mail: malek.z@post.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Miroslav Šindlář,endokrinologie

Věnujeme se zajišťování potřebných zdravotnických služeb. S ochotou vám nabídneme naše pestré zdravotnické služby. Nabídneme vám zajištění odborného poradenství v oblasti zdravotnictví. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Máme pro vás připraveny odborné konzultace. O odbornou péči se postará zkušený tým profesionálů. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Dana Vychodilová - Endokrinologická ordinace

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. K pacientům v našich službách máme samozřejmě individuální přístup. Zdravotnické služby vám poskytneme rádi a ochotně. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Před každým námi prováděným zákrokem by měla proběhnout konzultace s příslušným lékařem. Stále se snažíme vzdělávat a rozšiřovat tak naše znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku