Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Zdeněk Kopenec - Endokrinologickou ordinaciPraha

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. Naše firma se postará o individuální přístup. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Nabízíme odbornou péči a poradenství. V oblasti zdravotnických služeb se u nás vždy setkáte s ochotou. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich zdravotnických služeb.

Kontaktní údaje:

Jabloňová 2992/8
10600 Praha

 
Telefon: +420267295272

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Ivana Kubrová endokrinolog

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. S naší odbornou péčí budete skutečně spokojeni. V rámci našich služeb zajišťujeme také konzultace. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Doc. MUDr. Petr Vlček, CSc./endokrinolog

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. V případě zájmu vám poskytneme konzultaci. U nás najdete příjemné prostředí a odbornou péči na vysoké úrovni. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Zaručujeme osobitý a individuální přístup ke každému klientovi. Ochotně vám nabídneme své zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Irena Buryanová endokrinolog

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Každý klient má u nás nárok na podrobnou konzultaci. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Naše koncepce je založena na individuálním přístupu ke všem pacientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Danuše Maršálková endokrinolog

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Ochotně vám poskytneme veškeré požadované služby. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci. Poskytujeme také odborné konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku