Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Endokrinologický ústavPraha

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Vždy klademe důraz na individuální přístup. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství.

Kontaktní údaje:

Národní 139/8
11000 Praha

 
Telefon: +420224905111
E-mail: info@endo.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Josafat Molnár gastroenterolog

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. Naše firma se postará o individuální přístup. Vždy vám poskytneme odbornou péči na úrovni. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jiří Jenšovský, CSc./endokrynolog

Vyberte si potřebné zdravotnické služby z naší nabídky. U nás se budete cítit příjemně. Nabízíme odborné vyšetření a následnou léčebnou péči. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Sjednejte si také termín pro svou zdravotní konzultaci. Naše letité znalosti z oboru zdravotnictví jistě oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Doc. MUDr. Petr Vlček, CSc./endokrinolog

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. V případě zájmu vám poskytneme konzultaci. U nás najdete příjemné prostředí a odbornou péči na vysoké úrovni. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Zaručujeme osobitý a individuální přístup ke každému klientovi. Ochotně vám nabídneme své zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Ivana Kubrová endokrinolog

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. S naší odbornou péčí budete skutečně spokojeni. V rámci našich služeb zajišťujeme také konzultace. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku