Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Doc. MUDr. Alois Kopecký, CSc./endokrinologie pro dětí a dorostPraha

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Naším cílem je odborná péče a kvalitní služby pro vás. Poskytujeme také konzultace v oblasti zdravotnických služeb.

Kontaktní údaje:

Dukelských hrdinů 342/1
17000 Praha

 

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Irena Buryanová endokrinolog

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Každý klient má u nás nárok na podrobnou konzultaci. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Naše koncepce je založena na individuálním přístupu ke všem pacientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jiří Jenšovský, CSc./endokrynolog

Vyberte si potřebné zdravotnické služby z naší nabídky. U nás se budete cítit příjemně. Nabízíme odborné vyšetření a následnou léčebnou péči. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Sjednejte si také termín pro svou zdravotní konzultaci. Naše letité znalosti z oboru zdravotnictví jistě oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Ivana Kubrová endokrinolog

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. S naší odbornou péčí budete skutečně spokojeni. V rámci našich služeb zajišťujeme také konzultace. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Pavel Přeučil - Endokrinologická ordinace

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. Naši pracovníci vám poskytnou odbornou zdravotní péči. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Chceme, aby jste díky našim konzultacím měli dostatečné informace. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku