Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Pavel Přeučil - Endokrinologická ordinacePraha

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. Naši pracovníci vám poskytnou odbornou zdravotní péči. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Chceme, aby jste díky našim konzultacím měli dostatečné informace. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb.

Kontaktní údaje:

Jugoslávských partyzánů 1089/15
16000 Praha

 
Telefon: +420233326974

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Eva Svobodová endokrinolog

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. Zprostředkováváme konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Oslovte nás ohledně zprostředkování odborné zdravotnické péče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jiří Jenšovský, CSc./endokrynolog

Vyberte si potřebné zdravotnické služby z naší nabídky. U nás se budete cítit příjemně. Nabízíme odborné vyšetření a následnou léčebnou péči. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Sjednejte si také termín pro svou zdravotní konzultaci. Naše letité znalosti z oboru zdravotnictví jistě oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Irena Buryanová endokrinolog

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Každý klient má u nás nárok na podrobnou konzultaci. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Naše koncepce je založena na individuálním přístupu ke všem pacientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Endokrinologický ústav

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Vždy klademe důraz na individuální přístup. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku