Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Jiří Mertl, endokrinologBrno

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Náš personál je profesionální a ochotný. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. Nabízíme vám konzultace u významných odborníků v dané specializaci. Poskytujeme prvotřídní odbornou péči.

Kontaktní údaje:

Ponávka 70/2
60200 Brno

 
Telefon: +420545242890

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Barbara Šimková,komplexní endokrinologická ambulantní vyšetření

Zajišťujeme pro vás celou škálu zdravotnických služeb. Pro práci v oboru zdravotnictví jsme vybrali pouze zaměstnance s bohatými znalostmi. Poskytujeme odbornou péči nemocným lidem a jejich blízkým, kteří o ně pečují. Samozřejmostí jsou konzultace s naší firmou. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Všem pacientům nabízíme individuální přístup. Rádi pro vás zajistíme poradenství v oblasti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Věra Hrbková-endokrinologie

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Na naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb se můžete spolehnout. Máte možnost využívat i služeb zdravotnického poradenství. Zakládáme si na ochotném a vstřícném přístupu ke všem pacientům. Každému klientovi nabízíme individuální přístup. Nákup u nás vám usnadní naše konzultace. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku