Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Beach volleybalový klub Šimek - BohemiaPraha-Stodůlky

Zaměstnanci naší firmy vám rádi poradí ohledně sportu. Zaručíme vám kvalitní služby v oblasti sportu. Vyberte si z naší pestré nabídky sportovního velkoobchodního zboží. Jsme odborníky v maloobchodním prodeji sportovního zboží. Zabýváme se prodejem sportovního zboží.

Kontaktní údaje:

Ovčí hájek 2165/28
15800 Praha-Stodůlky

 
Telefon: +420235513786
E-mail: simek@simekbohemia.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Plážový sportovní klub

Naše firma nabízí vyžití při různých sportech. Prioritou našeho sportovního maloobchodu jsou spokojení zákazníci. Poskytování kvalitních sportovních služeb je pro nás prioritou. Vedeme velkoobchod s pestrým výběrem kvalitního sportovního zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

SK Prosek Praha - volejbalový oddíl

Věnujeme se sportovnímu příslušenství. Poskytujeme služby a poradenství při pořádání soutěží. Náš trénink vám pomůže posílit svalstvo. Nabízíme tipy na pohádkové výlety. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Našim klientům rádi zajistíme kompletní služby na sportovních soustředěních..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Avl, s.r.o. - provoz amatérské volejbalové ligy

Jsme firma, která se zaměřuje na sport. Nejen sportovci využívají našeho prodeje sportovních výrobků. Našim klientům nabízíme opravy vybavení pro horské výstupy. Nabízíme výlety za nejlepší ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Volleyball.cz, s.r.o.

Specializujeme se na sport a kvalitní sportovní vybavení. Mezi naše poskytované služby patří prodej. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti sportu. Určitě si vyberete z naší nabídky sportovního maloobchodního zboží. Originální sportovní kousky nakoupíte v našem velkoobchodu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku