Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

TJ Junior BrnoBrno-Trnitá

Naše společnost je jedničkou v oblasti sportu. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Poradíme vám, kam na výlet.

Kontaktní údaje:

Dornych 270/2
60200 Brno-Trnitá

 
Telefon: +420543211599
E-mail: brno@volejbal-tjjunior.wz.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Volejbalový klub Královo Pole

Zaměstnanci naší firmy vám rádi poradí ohledně sportu. S našimi tréninky budete nadmíru spokojeni. Nabízíme výlety za nejlepší ceny. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy. Zabýváme se poskytováním celé řady služeb pro organizaci soustředění.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

SK Volejbal Židenice

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti sportu. Můžete jednoduše využít naši nabídku sportovních služeb. Náš velkoobchod je specialistou v oblasti sportovního prodeje. Určitě oceníte náš spolehlivý prodej sportovních výrobků. Spokojení zákazníci využívají našich služeb maloobchodního prodeje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Volejbalový sportovní klub Brno Vinohrady

Naše společnost vám pomůže v oblasti sportu. Můžete bez obav využít našich služeb. Spokojení zákazníci využívají našich služeb maloobchodního prodeje. Vyzkoušejte naše služby v oblasti prodeje sportovních výrobků. Vyberte si z naší pestré nabídky sportovního velkoobchodního zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sportovní klub Pro-beach Brno

Prodáváme příslušenství a pomůcky na různé sporty. Kvalitní sportovní služby jsou naší doménou. Vyberte si z naší pestré nabídky sportovního velkoobchodního zboží. Zabýváme se prodejem pestré nabídky sportovního zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku