Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Masáže Taťána SteinerováOstrava

Nabízíme kvalitní přípravky v oblasti péče o zdraví. Nabízíme našim klientům služby velkoobchodu. Naše firma nabízí zákazníkům sortiment kvalitních služeb péče o vaše tělo. Rádi vám poskytneme kvalitní služby v oboru péče o tělo. Obnovíme vaši hustotu vlasů pomocí laserového ošetření pokožky hlavy.

Kontaktní údaje:

Studentská 1770/1
70800 Ostrava

 
E-mail: kugler@opava.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Petra Klimánková

Využijte výhodnou nabídku služeb péče o zdraví. Využijte našeho kvalitního velkoobchodního sortimentu k péči o tělo. Nabízíme našim zákazníkům služby prodeje. Pro naše zákazníky poskytujeme služby maloobchodu. Vyzkoušejte si kvalitu našich služeb. Přijďte k nám na skvělé masáže. Nabízíme také lymfodrenáž..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Masérna Na Dlani

Vyberte si u nás dárkový poukaz na naše služby. Naše firma je připravena vám poskytnout celou škálu kvalitních služeb. Zaměstnanci našeho maloobchodu vám ochotně poradí s výběrem. Seznamte se s naší nabídkou na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Provedeme vám luxusní masáže. Laserové ošetření vlasové pokožky v naší klinice posiluje pevnost a růst vlasů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Salón Eset

Našim zákazníkům nabízíme ucelený sortiment služeb péče o tělo. Nakupte si u nás zboží sortimentu péče o tělo za velkoobchodní ceny. Naše firma se zaměřuje také na prodejní služby. Přesvědčte se sami o kvalitě námi nabízených služeb. Našim zákazníkům poskytujeme služby maloobchodu. Laserové ošetření vlasové pokožky v naší klinice posiluje pevnost a růst vlasů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

René Basta, masáže

Naše firma pro vás připravila akční nabídku služeb pro péči o krásu. Poskytujeme profesionální služby v oboru péče o tělo. Využijte sortimentu péče o tělo z našeho velkoobchodu. Seznamte se také s našimi službami v oblasti prodeje. Rádi vám doporučíme správný typ výrobku pro vás v našem maloobchodu. Zabýváme se masážemi. Pravidelným laserovým ošetřením vlasové pokožky v naší klinice docílíte zlepšení pružnosti a pevnosti vlasů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku