Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Masáže Taťána SteinerováOstrava

Nabízíme kvalitní přípravky v oblasti péče o zdraví. Nabízíme našim klientům služby velkoobchodu. Naše firma nabízí zákazníkům sortiment kvalitních služeb péče o vaše tělo. Rádi vám poskytneme kvalitní služby v oboru péče o tělo. Obnovíme vaši hustotu vlasů pomocí laserového ošetření pokožky hlavy.

Kontaktní údaje:

Studentská 1770/1
70800 Ostrava

 
E-mail: kugler@opava.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Petra Klimánková

Využijte výhodnou nabídku služeb péče o zdraví. Využijte našeho kvalitního velkoobchodního sortimentu k péči o tělo. Nabízíme našim zákazníkům služby prodeje. Pro naše zákazníky poskytujeme služby maloobchodu. Vyzkoušejte si kvalitu našich služeb. Přijďte k nám na skvělé masáže. Nabízíme také lymfodrenáž..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Masáže Tomáš Lechovič

Připravili jsme pro vás nabídku dárkových poukazů. Rádi vám zajistíme také prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Využijte služeb našeho maloobchodu se zbožím ze sortimentu péče o tělo. Přesvědčte se sami o kvalitě námi nabízených služeb. Nechejte si u nás udělat skvělou pedikúru. I vy oceníte naši manikúru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lenka Zagrapanová - thajské masáže

Seznamte se s nabídkou luxusních služeb pro péči o tělo. Rádi vám poskytneme celou řadu služeb. Seznamte se s naší nabídkou na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Vyberte si vaše přípravky v našem velkoobchodu. Zajeďte do našeho maloobchodu a nakupte si u nás. Nabízíme masáže. Během našeho laserového ošetření vlasové pokožky používáme speciální preparáty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Masáže Zdena Puchká

U nás najdete celou řadu přípravků pro péči o celé tělo. Využijte našich zkušeností s poskytováním služeb v oboru. Naší specializací jsou masáže. V oblasti péče o tělo poskytujeme lymfodrenáž. Laserové ošetření vlasové pokožky v naší klinice posiluje pevnost a růst vlasů. Provádíme bezpečné liposukce s minimem pooperačních jizev. Dopřejte si například zábal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku