Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Mudr. Jana Štveráková, masážeOstrava

V našem salónu vám zajistíme luxusní péči o celé tělo. Rádi vám poskytneme odborné služby v oboru péče o tělo. Objednejte si zboží ze sortimentu péče o tělo v našem maloobchodu. Využijte naší nabídky na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Zabýváme se také velkoobchodní nabídkou širokého spektra služeb. Nabízíme masáže.

Kontaktní údaje:

Přívozská 899/22
70200 Ostrava

 
E-mail: jjandova@email.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Lenka Zagrapanová - thajské masáže

Seznamte se s nabídkou luxusních služeb pro péči o tělo. Rádi vám poskytneme celou řadu služeb. Seznamte se s naší nabídkou na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Vyberte si vaše přípravky v našem velkoobchodu. Zajeďte do našeho maloobchodu a nakupte si u nás. Nabízíme masáže. Během našeho laserového ošetření vlasové pokožky používáme speciální preparáty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petra Klimánková

Využijte výhodnou nabídku služeb péče o zdraví. Využijte našeho kvalitního velkoobchodního sortimentu k péči o tělo. Nabízíme našim zákazníkům služby prodeje. Pro naše zákazníky poskytujeme služby maloobchodu. Vyzkoušejte si kvalitu našich služeb. Přijďte k nám na skvělé masáže. Nabízíme také lymfodrenáž..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Taťjana Kaňková, rekondiční cvičení

Nabízíme vám sortiment kvalitních výrobků pro péči o zdraví. Nabízíme našim zákazníkům služby maloobchodu. Využijte ucelené nabídky našich služeb. Využijte naši nabídku na masáže. Kavitaci můžete u nás využít na většinu problémových partií. Laserové ošetření využíváme i při léčbě vlasové pokožky. Provádíme bezpečné liposukce s minimem pooperačních jizev..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Masáže Tomáš Lechovič

Připravili jsme pro vás nabídku dárkových poukazů. Rádi vám zajistíme také prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Využijte služeb našeho maloobchodu se zbožím ze sortimentu péče o tělo. Přesvědčte se sami o kvalitě námi nabízených služeb. Nechejte si u nás udělat skvělou pedikúru. I vy oceníte naši manikúru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku