Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Mudr. Jana Štveráková, masážeOstrava

V našem salónu vám zajistíme luxusní péči o celé tělo. Rádi vám poskytneme odborné služby v oboru péče o tělo. Objednejte si zboží ze sortimentu péče o tělo v našem maloobchodu. Využijte naší nabídky na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Zabýváme se také velkoobchodní nabídkou širokého spektra služeb. Nabízíme masáže.

Kontaktní údaje:

Přívozská 899/22
70200 Ostrava

 
E-mail: jjandova@email.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Petra Klimánková

Využijte výhodnou nabídku služeb péče o zdraví. Využijte našeho kvalitního velkoobchodního sortimentu k péči o tělo. Nabízíme našim zákazníkům služby prodeje. Pro naše zákazníky poskytujeme služby maloobchodu. Vyzkoušejte si kvalitu našich služeb. Přijďte k nám na skvělé masáže. Nabízíme také lymfodrenáž..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Salón Eset

Našim zákazníkům nabízíme ucelený sortiment služeb péče o tělo. Nakupte si u nás zboží sortimentu péče o tělo za velkoobchodní ceny. Naše firma se zaměřuje také na prodejní služby. Přesvědčte se sami o kvalitě námi nabízených služeb. Našim zákazníkům poskytujeme služby maloobchodu. Laserové ošetření vlasové pokožky v naší klinice posiluje pevnost a růst vlasů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Masáže Jana Samková

Využijte naší výhodné nabídky na sortiment služeb péče o celé tělo. Zabýváme se masážemi. Laserové ošetření vlasové pokožky v naší klinice posiluje pevnost a růst vlasů. Kvalitní sportovní masáže jsou naší specializací. Objednejte se u nás například zábal. Využijte naši masáž obličeje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Masáže Tomáš Lechovič

Připravili jsme pro vás nabídku dárkových poukazů. Rádi vám zajistíme také prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Využijte služeb našeho maloobchodu se zbožím ze sortimentu péče o tělo. Přesvědčte se sami o kvalitě námi nabízených služeb. Nechejte si u nás udělat skvělou pedikúru. I vy oceníte naši manikúru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku