Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Český červený kříž - oblastní spolek PřerovPřerov

Poskytujeme sociální pomoc. Poskytujeme pomoc na našich setkáních. Neváhejte se spolehnout na serioznost naší humanitrání organizace. Z nabídky našich kroužků si jistě vyberete ten pravý. Zajišťujeme také smysluplné volnočasové aktivity pro každého.

Kontaktní údaje:

U Bečvy 904/1
75002 Přerov

 
Telefon: +420581204828
E-mail: prerov@cervenykriz.eu

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Oblastní spolek Českého červeného kříže Zlín

Přinášíme humanitární pomoc těm, kteří ji skutečně potřebují. Naše instituce je plná ochotných lidí. Mládež u nás najde své útočiště. Využijte možnosti zúčastnit se některého z našich kroužků. V rámci našich služeb zajišťujeme také zábavné volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Czech Hospital

Nabízíme záchrannou sociální síť formou sociální pomoci. Jsme humanitární organizace, která Vám poskytne pomoc v nouzi. Serióznost je u naší instituce na prvním místě. Ochotně pomáháme potřebným. Pořádáme také zajímavé kroužky. Přijďte si k nám užít zajímavé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Nadace Malý Noe

V neziskové a humanitární instituci se zaměřujeme na sociální pomoc. Ověřené a seriózní jednání našich pracovníků je zárukou účelného využití získaných finančních prostředků. Obraťte se na nás v nouzi, pomůžeme vám. Poskytujeme sociální a humanitární pomoc zejména dětem. Můžete se k nám přihlásit do různých kroužků. Věnujeme se také organizování zábavných volnočasových aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Rotary Club Olomouc-City

V případě potřeby jsme ochotni nabídnout humanitární pomoc. Naše organizace vykazuje ochotu k transparentnosti hospodaření se svěřenými finančními prostředky. Jsme organizace, která ráda pořádá různá setkání. Jsme známí našimi projekty pro pomoc lidem v nouzi. Pokud chcete zažít zábavu, přihlaste se do nějakého našeho kroužku. Využijte naši nabídku na zajímavé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku